Kurumsal

Kurumsal

Göker Otomotiv, Türkiye ağır vasıta yedek parça sektöründe hizmet veren, ilkelerine bağlı ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen öncü bir firmadır.

Ankara merkezli firmamız Mercedes-Benz, M.A.N, DAF, Scania, Renault, Volvo, Iveco ve Ford ağır vasıta araçların orjinal ve alternatif yedek parçalarını hem Türkiye pazarında hem de uluslararası satışını yapmaktadır.

Motor, süspansiyon, kaporta, elektrik, elektronik, ısıtma, soğutma, direksiyon, fren, debriyaj, şanzıman, turbo ve sarf malzemeleri dahil tüm ağır vasıta yedek parçalarını firmamızdan temin edebiirsiniz.

Satışını yaptığımız tüm ürünler stoktan ve hızlı bir şekilde müşterilerimize gönderilmektedir. Stoklarımızda bulunmayan ürünler hızlı bir şekilde tedarik edilerek müşterilerimize sunulur. Rekabetçi fiyatlar ve uygun ödeme koşulları ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamak temel ilkemizdir.

Sektörde deneyimli satış elemanlarımız ve teknik destek ekibimizle görüşerek, sitemizde bulamadığını ürünleri sorabilir, aracınıza uyumlu parçalar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Whatsapp üzerinden bize yazabilir, iletişim numaralarımızdan irtibat kurabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürün konusunda tereddtleriniz varsa, aracınızın modilini, şasi numarasını, yılını, motor hacmini ve benzer özelliklerini bize iletebilirsiniz.